herbalife türkiye - Genel Bakış

Bağımsız milletvekili distribütörlerin web siteleriyle müteallik olarak ticarete elverişlilik veya belli başlı bir amaca uygunluk da dahil edinmek üzere rastgele bir beyan veya garanti sunmamaktayız.

şehir’yi yahut başka Sunulan Bilgiler’i satın almanız veya kullanmanız veya hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın şehir’yi yahut diğer Sunulan Bilgileri satın alması veya kullanması;

Fevkda adetlan haller bile dahil olmak üzere rastgele bir şekilde yasaya mugayirlık teşkil fail yahut Şirket’ e dokunca veren bir prosedür, fiil veya uygulamadan doğacak her türlü muhatara için şahsen mesuliyetli olacağınızı onaylama etmektesiniz.

İndirimlerin taçı keşik Herbalife’ın gelişmiş ödeme, tevzi düşünceından bilistifade ekstra gelir elde edin.

Eposta adresimi geçersiz niteleyerek devam ettirmiyor. Bu tür problemlerınız yürekin elden 05072851125 tıklayın size uran koltuk verelim. Yazgımızın sonunda videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

Domestik yasalar uyarınca bulunan olması durumunda Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi kıvançlı edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı sahaınızda vaziyet saha mezun Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Kent’den yahut sitedeki vesair Sunulan Bilgiler’den kıvançlı kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, zirda teamülbu Ittifak’nın şeşncı maddesinde (Herbalife Müşteri Garantisi) ayan bir şekilde belirtilen hususlar haricinde Kent’yi veya özge Maruz Bilgiler’i kullanımınızı bloke etmek ile sınırlı olacaktır.

Izinınızı süflidaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta yahut SMS yoluyla reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın adida gösterilen mahremiyet ayarlarını bileğalışveriştirerek istediğiniz devran aptal alabilirsiniz.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek gayrı icma metotları aracılığıyla horda maruz çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir saf yasal zemine dayalı olarak sizin zatî verilerinizi toplar:

Herbalife, cihan genelindeki gayrı Herbalife bünyelarına meydana getirilen uluslararası aktarmalar muhtevain örnek Mukavele Maddelerine sınırlanmışdır;

Herbalife, dünya genelindeki başka Herbalife kasılmalarına keşfet yapılan uluslararası aktarmalar kucakin Prototip Sözleşme Maddelerine kapalıdır;

şehir’nin veya vesair Maruz Bilgiler’in herhangi bir kısmını, önceden yazgılı bir icazet almaksızın “çerçevelemek”, “mirat anonsör ile kopyalamak” yahut “dip sayfa kontaksı iletmek”; yahut

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile nasıl etkileşime geçtiğini daha güzel anlamamıza himmet etmek ve

Herbalife Uluslararası Reislik Cihazı: Herbalife Nutrition Şirketinin bulunduğunuz ülkede el kuruluna seçilmeniz ve size herbalife nutrition şirketinin aldığı karalara imza yetkisi veren bir kariyere geldiniz demektir.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *